Kontakta oss

Välkommen att höra av dig till oss. Vet du vem du söker, hitta din kontaktperson nedan.

Dina personuppgifter används och lagras för att vi skall kunna svara på din fråga och uppfylla våra åtagande. Genom att skicka din fråga till oss godkänner du att vi hanterar dina personuppgifter. Läs mer på vår Integritetspolicy.

Trä AB KG List

Fabriksgatan 5
364 44 Norrhult
Tel: 0474-529 50

E-post: info@kglist.se
Order: order@kglist.se
Faktura: faktura@kglist.se

Fyll i ditt namn, telefonnummer och e-post så återkommer vi till dig.

Organisation

Johan Ingvarsson

VD, Marknad & Inköp

+474-529 53
+73-823 52 00
johan.ingvarsson@kglist.se

Thomas Hardebring

Försäljning

+474-529 51
+70-364 10 50
thomas@kglist.se

Jan Svensson

Ekonomi

+474-529 54
jan@kglist.se

Ann Riedel

Administration & Utleveranser

+474-529 58
ann@kglist.se

Mathias Henell

Produktionschef

+474-529 52
mathias@kglist.se

Tommy Bengtsson

Service

+474-529 55
service@kglist.se

Malin Hellbjer

Ekonomiansvarig

+474-529 59
malin@kglist.se

Tommy Rosander

Underhåll & utveckling

+474-69 18 55
tommy.rosander@kglist.se

Petra Bruér

Administration, inköp/försäljning

+474-69 18 58
+70-716 47 57
petra@kglist.se